CELLO GELIO įvyniojimas


Šis ypač efektyvus kūno įvyniojimas tai priemonė ne tik celiulitui ir svoriui mažinti, bet ir strijoms naikinti.
Termoaktyvusis anticeliulitinis įvyniojimas su Cello geliu – tai ypatinga anticeliulitinė/liekninamoji procedūra, skirta efektyviai kovoti su didesnėmis riebalų sankaupomis, įsisenėjusiu celiulitu, strijomis ir padidėjusiu kūno svoriu. Procedūra tinka įvairioms probleminėms zonoms – talijai, viršutinei rankų daliai, pilvui, šlaunims ar kelių zonai, jei yra susikaupusių riebalų. Priemonėse esantys natūralūs eteriniai aliejai ne tik efektyviai sprendžia Jūsų problemas, bet ir maloniai atgaivina,nuramina, atpalaiduoja.
Procedūros metu naudojamas STYX Cello gelis. STYX Cello gelio efektyvumas remiasi subalansuotu kiekiu aukštos koncentracijos angliavandenių, turinčių intensyvų termoreguliacinį, angiotoninį ir riebalus skaidantį poveikį. Unikali preparato molekulinė struktūra - hemolimfodrenažo optimizavimo bei adipocitų alfa bei beta receptorių darbo normalizavimo pagrindas. Preparate esančios bioaktyvios medžiagos normalizuoja keitimąsi medžiagomis ir viso organizmo endogeninę pusiausvyrą.
Cello Gelis - rezultatyvi anticeliulitinė kosmetika, kuri remiasi aromaterapijos ir natūropatijos principais. Tai priemonė ne tik celiulito ir svorio mažinimui, bet ir patologijų mažinimui, o taip pat į šį preparatą įeina anoreksogeninės medžiagos, mažinančios potraukį maistui.
Pagrindiniai Cello gelio ingredientai: cinamonas, kiparisas, gvazdikėlių pumpurai, eukaliptas, pipirmėtė, kadagio uogos, apelsinas, citrina, rozmarinas ir nikotino aktyvioji medžiaga.
Anticeliulitiniai kūno įvyniojimai Cello geliu reikalingi:
Celiulitui naikinti;
Kūno apimtims mažinti;
Svoriui mažinti;
Nuolatiniam riebalų kaupimuisi mažinti;
Organizmui valyti, šlakams ir toksinams pašalinti;
Strijų požymiams po gimdymų ir dietų mažinti;
Strijų profilaktikai;
Odos elastingumui, stangrumui atstatyti ir padidinti;
Kraujo apytakos ir limfos tekėjimo gerinimui;
Medžiagų apykaitai gerinti.

Kaina:   20,00 €

Telefonas +37063479832
Miestas Jonavos r.